ANNAS PARKA

jaunbūves

Anniņmuižas parks un to iekļaujošais bulvāra loks jau izsenis bijusi vietējo iemīļota vieta gan dzīvošanai, gan atpūtai, ko arvien apliecina iedzīvotāju vēlme par mājvietu izraudzīties tieši šo vietu. ANNAS PARKA jaunbūves izvietotas loka ekskluzīvākajā daļā, vistuvāk pilsētas centram, tomēr joprojām meža ieskāvumā un klusumā.

Satiksme

Tuvumā autobusa, tamvaja, vilciena pieturas

Daba

Parks un pastaigu vietas

Sports

Infrasturktūra aktīvam dzīvesveidam

Izglītība

Pirmskolas izglītības iestādes un vidusskola

Pilsētas centrs sasniedzams 15 minūtēs ar automašīnu, tomēr tas ne vienmēr ir aktuāli, jo apkaimes infrastruktūra piedāvā visu ērtai un augstvērtīgai dzīvei. Ne tikai pastaigām iemīļotais Anniņmuižas parks, bet arī velo infrastruktūra, pārtikas veikali, jaunatklātais Imantas tirgus, dažādas bērnu izklaides vietas, kā arī jaunais un mūsdienīgs sporta laukums nodrošina visu nepieciešamo.
Ēku projektēšanas laikā teritorijā iespējami daudz saglabāti vēsturiskie koki, kas kopā ar ēkas ārējā apdarē esošajām vertikālajām masīvkoka detaļām atkārto un turpina dabas klātbūtni. Par nosvērtu rekreāciju domāts arī iekštelpās – visi dzīvokļi lepojas ar komforta klases apdari. Izvēlēts Tarkett grīdas segums ar dabīga ozola virsējo slāni, ozolkoka finierējuma durvis, kā arī lakoniskas un elegantas krāsu gammas. Vannasistabās izvēlēta augstas kvalitātes Laufen santehnika un Grohe ūdens maisītāji, tāpat izmantotas dabīgās akmens masas Kerama Marazzi flīzes.
Projektu ANNAS PARKS ir iecienījuši gan esošie Pārdaugavas miera un pilsētas tuvuma cienītāji, gan tie, kas vēlas palikt mobili un sasniedzami, bet brīvos brīžus pavadīt rāmā un veldzējošā vidē. Īpaši iecienīti jauno pāru vidū ir tieši mazie, studio tipa dzīvokļi. Arvien vairāk jauno profesionāļu saprot, ka nav vērts pārmaksāt par nelietderīgi izmantotu telpu, tā vietā izvēloties mazāku, taču augstvērtīgāku dzīvojamo platību, kas joprojām lieliski nodrošina visas nepieciešamās vajadzības, bet ļauj ietaupīt resursus, ganveicot pirkumu, gan ikdienā apsaimniekojot dzīvokli. Jaunais ANNAS PARKA demo dzīvoklis lieliski demonstrē, kā nepilnus 39 kvadrātmetrus lielā dzīvoklī ir iespējams ne tikai ietilpināt visu funkcionāli nepieciešamo, bet arī radīt gaumīgu un patīkamu dzīves telpu ar plašuma sajūtu.
Demo dzīvokļa iekārtošanu attīstītāji YIT LATVIJA veikuši saskaņā ar pašu veidotajiem rekomendētajiem plānojumiem. Katram studio dzīvoklim priekšnamā paredzēta vieta ietilpīgam un ērtam iebūvētajam skapim, kas var pildīt ne vien uzglabāšanas, bet arī apavu sola funkciju. Vannasistabas iekārtojums papildināts ar citur esošajām koka detaļām, kā arī izlietnes skapīti, ļaujot saglabāt vieglumu un gaišumu, ko eleganti sazemē dabīgo materiālu tekstūras. Virtuves zonai izvēlēts tumšākas nokrāsas pelēkais, kas sasaucas gan ar sienu toni, gan ēkas arhitektūru. Demo dzīvokļa plānojums lieliski demonstrē, ka arī mazā platībā iespējams ierīkot pilna apjoma virtuvi, kas ir ne tikai funkcionāla, bet arī neuzkrītoši iekļaujas telpā. Tostarp virtuves iebūvētajā mēbelē ierīkots arī liels saimniecības plaukts, kurā diskrēti noglabāt veļas žāvētāju, putekļsūcēju un citas nepieciešamās lietas.
Guļamzonai izvēlēts iebūvētā skapja risinājums, kas papildina jau priekšnamā esošo glabāšanas apjomu, turklāt te skapis atjautīgi turpināts līdz pat griestiem, tā iegūstot papildu vietu. Gulta daļēji iekļaujas skapja aprisēs, akcentējot diskrētumu un iegūstot papildu vietu. Demo dzīvoklī radīta vieglas konstrukcijas mobila starpsiena, kuras vietā var būt gan pilna apjoma rīģipša starpsiena, gan diskrētāks mobilais risinājums. Nelielās starpsienas ozolkoka bruses korekti atgādina par priežu mežu aiz loga, bet sienas konstrukcija ļauj variēt ar telpas atvērtību un tādējādi arī dizainu.
Katrs dzīvoklis aprīkots arī ar plašu balkonu, kas kopā ar lielo logu rada īpašu plašuma sajūtu dzīvojamajā zonā. Balkona izmēri siltajā sezonā ļauj to izmantot par telpas paplašinājumu, uz tā ērti ietilpi- nāma gan sēžamzona, gan pusdienu galds divām personām. Annas parka teritorija ir slēgta, un tas ļauj neraizēties par drošību, tāpat izbūvētas bruģētas ietves un ērtas autostāvvietas gan virszemē, gan pazemē, kur atrodas arī novietnes mantu glabāšanai. Kā uzsver projekta attīstītāji, šī ir lieliska dzīvesvieta ne tikai jaunajiem profesionāļiem, kas grib veikt gudru un tālredzīgu pirkumu, bet arī tiem, kas vēlas parūpēties par savu senioru dzīvi drošībā un labiekārtotā vidē. Jaunā projekta apsaimniekošanas izmaksas ir draudzīgas un saprotamas, katram dzīvoklim ir ne tikai ūdens un elektrības skaitītāji, bet arī individuālie apkures skaitītāji, kas vēl jo vairāk ļauj kontrolēt izmaksas.
Uzticamais attīstītājs YIT LATVIJA var lepoties ar ilgu gadu pieredzi augstvērtīgu un kvalitatīvu ēku būvniecībā. Dzīvokļi ir pārdomāti, ļaujot tajos ietilpināt visas nepieciešamās funkcijas, vienlaikus saglabājot optimālu telpas platību. Savā īpašumā iegūstot dzīvokli ANNAS PARKA ēkās, ir iespēja uz saviem pleciem atstāt tikai patīkamāko – telpas iekārtošanas un apdzīvošanas daļu, turklāt arī šajā procesā YIT speciālisti un dizaineri vienmēr ir pieejami konsultācijām un atbalstam. ANNAS PARKS ir viegla un saprotama izvēle.
ANNAS PARKS
Anniņmuižas bulvārī 21,
Rīga