Futbolisti noskaidro labākos!

Ar vērienīgu balli Melngalvju namā Latvijas futbola saime atzīmēja sezonas noslēgumu un nosvinēja Ziemassvētkus.

LASĪT VAIRĀK

Ševcova: Pēc ilga pārtraukuma esmu nonākusi ārpus komforta zonas

Olga Ševcova ir viena no Latvijas izlases pieredzējušākajām spēlētājām, izlases līderēm. Tikko jau septīto reizi karjerā atzīta par Latvijas gada labāko futbolisti.
LASĪT VAIRĀK

SFK "Rīga" kronē par SFL čempionēm

Uzvaru Sieviešu futbola līgas (SFL) čempionātā ceturtdien nodrošināja SFK "Rīga" komanda, nosargājot valsts spēcīgākā sieviešu futbola klubu statusu.

LASĪT VAIRĀK

Nervus kutinošā cīņā FS "Metta" nosargā Latvijas kausa trofeju

Latvijas sieviešu futbola kausa izcīņas finālspēlē trešdien Jāņa Skredeļa stadionā pēc 0:0 neizšķirta pamatlaikā un papildlaikā FS "Metta" komanda pēcspēles sitienu sērijā ar 5:4 uzvarēja SFK "Rīga" komandu, turnīrā triumfējot otro gadu pēc kārtas.

LASĪT VAIRĀK

«Futbols skolām» programma iekļaus vairāk nekā 30 000 Latvijas bērnu

Ar šī gada 1. septembri Latvijā darbību uzsāk Latvijas Futbola federācijas (LFF) un Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) piedāvātā «Futbols skolām» programma, kas tās pirmajā gadā ar ekipējumu un izglītošanās atbalstu palīdzēs 50 vispārizglītojošajām skolām, sasniedzot vairāk nekā 30 000 bērnu. 

LASĪT VAIRĀK

Bērns grib spēlēt futbolu!


Vai zināji, ka futbols ir vienīgais sporta veids, kas tik vispusīgi attīsta bērna fizisko sagatavotību? Turklāt futbola treniņu apmeklēšana gan zēniem, gan meitenēm sniedz arī citus ieguvumus. Komentē NORBERTS SPRIŅĢIS, futbola treneris un programmas Playmakers koordinators Latvijā.

LASĪT VAIRĀK

Pārstāvēt savu valsti – tā ir goda lieta!

Latvijas sieviešu futbola izlases kapteine jau astoņus gadus spēlē ārzemēs un šogad pārstāv Islandes kluba Keflavik krāsas. Bet uz Latvijas izlases spēlēm vienmēr ierodas ar prieku un pilna cīņas spara. SANDRA VOITĀNE nacionālajā sieviešu futbola izlasē aizvadījusi 55 spēles un guvusi 14 vārtus. Viņa ir trīskārtēja Latvijas čempione, divas reizes atzīta par Latvijas labāko futbolisti.

LASĪT VAIRĀK

Mana meita - futboliste!


Aizrautība, emocijas un katra spēle kā izrāde. Tā sieviešu futbola pievilcību raksturo tēvi, kuru meitas īsāku vai garāku laiku spēlē futbolu.

LASĪT VAIRĀK

Aizved mani uz futbolu!

Cik tas būs forši – Disneja princeses Moanas stāstā iepazīties un aizrauties ar futbolu! Šopavasar bezmaksas programmā Playmakers var iesaistīties pirmsskolas vai sākumskolas vecuma meitenes no visas Latvijas. Tavai meitai noteikti patiks, un arī draudzenēm patiks – būs ļoti daudz jautrības. 

LASĪT VAIRĀK

Ja nepadosies laukumā – nepadosies arī dzīvē

Spēlēt futbolu izcili, apceļot pasauli, pat pelnīt ar to – tā sen vairs nav tikai vīriešu priekšrocība. Pamazām arī Latvijā arvien populārāks kļūst sieviešu futbols, saka viena no mūsu visvairāk pieredzējušajām futbolistēm ANASTASIJA ROČĀNE.LASĪT VAIRĀK

Latvijas Futbola federācijas jaunumi

Pacelies spārnos