Sadarbībā ar
DEWALT
EFEKTĪVI UN INOVATĪVI RISINĀJUMI
Katru gadu DeWALT instrumentu klāstā notiek uzlabojumi – patlaban uzsvars ir uz jaudas un energoefektivitātes palielināšanu, vienlaikus nodrošinot kompaktus izmērus, ērtu un ilgtspējīgu izmantojumu. Ražotājs rūpējas, lai darbarīki būtu mobili, vienkārši saprotami, droši un parocīgi – nemainīga kvalitāte ir viens no DeWALT veiksmes stūrakmeņiem.
Pieredzējušie puiši no DeWALT komandas atzīst, ka pārsvarā un arī šoruden apmeklētāju vidū vairāk ir vīriešu un vislielākā kungu interese šajā sezonā esot par zaru zāģiem un urbjmašīnām. Taču netrūkst arī daiļā dzimuma intereses, un topa jautājums sievietēm šoruden esot efektīvas lapu savākšanas iespējas ar vieglu, bet jaudīgu lapu pūtēju! DeWALT pārstāvis Gatis Vecmanis novērojis – ja pie stenda kopā atnāk pāris, sieviete bieži vien velk vīru projām no urbjiem un zāģiem pie dārza instrumentiem: «Dārzs sievietēm ir svarīgs lauciņš!»
MAKITA
JAUDA + KOMFORTS = KVALITĀTE
Kvalitatīva tehnika ir tāda interesanta lieta – ja vienreiz pamēģināji ko labu un jaudīgu, soli atpakaļ kāpties vairs negribas. Ne velti pie Makita stenda pulcējās gan lauku māju īpašnieki, gan pieredzējuši būvnieki, jo ražotāja instrumenti ir piemēroti gan mājsaimniecībās, kur saimnieki novērtē arī nelielas tehnikas kvalitāti, gan profesionāļu aprindās, kur nemainīgā cieņā ir jauda un efektivitāte.
Kad trimmeris liek laimē starot! Gadatirgū satikām ļoti priecīgu izdevniecības Žurnāls SANTA kolēģi, žurnāla IEVAS Veselība galveno redaktori Aniju Pelūdi, kura savam dārzam Bārbelē bija iegādājusies divas lapegles un trimmeri DUR368A, turklāt Makita pārstāvis piedāvāja laimīgo pircēju un lielo pirkumu līdz viņas auto lepni aizvizināt ar Makita pašgājējķerru: «Nebūs man vairs jāklausās no saviem vīriešiem, kas mūsu plašo lauku teritoriju pļauj ar traktoriņu, ka visur esmu saspraudusi (sastādījusi) kokus un krūmus. Redz, esot grūti ar traktoru izgrozīties! Tagad pati appļaušu ap kokiem ar savu jauno trimmeri! Tam ir gan aukla, gan plastmasas asmeņi, gan metāla ripa – visu ko varēšu darīt.» Anija mājās jaunot pirkumu esot uzreiz arī izmēģinājusi. «Aptrimmerēju gārsas ap ķiršiem un upeņu krūmiem. Lieliski! Instruments ir ērts un viegls, piemērots sievietei. Arī ergonomisks – uzkarams ar siksnu plecā un ar diviem rokturiem, noslodze sadalās uz abām rokām. Var pļaut gan kā ar izkapti – ar lieliem vēzieniem –, gan vienkārši ejot gar dobes malu. Es nopirku nevis ar jaudīgāko 40 V akumulatoru, bet tādu, kas darbojas ar diviem LXT 18 V akumulatoriem, jo arī vīram ir vairāki darba instrumenti ar tādiem pašiem akumulatoriem un lādētāju. Varēsim kooperēties. Es patiešām vēl visu dienu staroju – darbošanās dārzā mani ļoti uzlādē, tāpēc jāatzīstas, ka par labiem instrumentiem priecājos vairāk nekā par jauniem ziemas zābaciņiem.»
Pļaujmašīna mazam dārziņam. Lidijai ir dārziņš Lucavsalā, un viņa izstādē meklē kompaktu un vieglu pļāvēju: «Metu acis uz to vismazāko – man ir svarīgi, lai pļāvējs būtu viegls, lai to varu ielikt mašīnā un aizvest uz dārzu. Tas man ir standarta izmēra, 600 kvadrātmetru liels, mājiņa, riņķī sastādītas puķes, un zāliens tik vien sanāk kā knapi 300 kvadrātmetru. Un vēl man ir svarīgi, ka pļāvējs nav elektrībai jāslēdz klāt, ka varu to uzlādēt mājās un paņemt līdzi!» Makita pārstāvis pastāsta, ka šis aparāts radīts kā palīgs robotam zāles pļāvējam, kas netiek starp dobēm, gar maliņām, gar žogu. Tāpēc modelim ir kompakts izmērs, tikai 33 cm pļaušanas platums: «Rokturis ir salokāms, ērti ietilpst auto bagāžniekā. Paredzēts līdz 300 kvadrātmetru lielai platībai, jums pietiks! Ja zāle ir lekna, varēs strādāt minūtes 25–30, savukārt uzlādēšanas laiks ir līdz 40 minūtēm.»
Dzīvžogs ar garantiju. Līgas kundze no Tukuma iegādājusies nelielu, ērtu krūmgriezi: «Man kā sievietei gados tāds ļoti noderēs, parocīgs, nav smags, ar akumulatoru. Saimniekojam kopā ar vēl vienu sievieti cienījamos gados, vīriešu palīdzības mums nav, tāpēc varam paļauties uz ērtiem, kvalitatīviem instrumentiem. Un trīs gadu garantija, tas ir daudz! Vēl komplektā iegādājos asmeni dzīvžoga apcirpšanai. Puiši man parādīja, kā to pievienot, – paldies, visu sapratu, lai arī neesmu tehnisks cilvēks!»